Yıldırım evin çatısından girdi, aile ölümden döndü

Yıldırım evin çatısından girdi, aile ölümden döndü

Yunanistan’ın Selanik ve Larissa kentlerindeki sağanak yağışlı hava iki kentte hayatı felç etti. Bir evin çatısından giren yıldırım evde yangın çıkardı, şans eseri alt katta oturan 4 kişilik aile ölümden döndü.

Yunanistan’ın Selanik ve Larissa kentlerindeki sağanak yağışlı hava iki kentte hayatı felç etti.

Birçok yol sular altında kalırken otomobiller sürüklendi, elektrik ve iletişim hatlarında aksamalar oldu.

Bazı köy yolları heyelandan kapandı. Larissa ve Selanik itfaiyeleri ve Afet Birimi alarma geçti.

YANGIN ÇIKTI

Larissa Kenti Agia Paraskevi Mahallesi’nde sağanak yağış sırasında Karditsis Caddesi’ndeki bir evin çatısından giren yıldırım büyük bir delik açtı ve evin ikinci katında yangın çıkmasına neden oldu.

Yunanistan’da yaşanan olayda facianın eşiğinden dönüldü.

Yıldırım düşmesi anında evin alt katındaki salonda oturan iki çocuklu aile büyük şok yaşayarak evden uzaklaşarak itfaiyeden yardım istedi.

Evin ikinci katında bulunan yatak odalarında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü ancak evde büyük hasar meydana geldi. Evin çatısından giren yıldırımın yarattığı manzarayı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

administrator
Nig Akademi kuruluşu olan Haber Buketi, hiç bir siyasi otoritenin etkisi altında kalmadan, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışını hayata geçirmek için tüm gücüyle çalışıyor. Nig Akademi, insan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğu bilinciyle hareket ederek, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve sağlık koşullarının ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.