Wayne Rooney’nin konuşmalarını ifşa etti: ‘Seks hayatı ve penis boyu’

Wayne Rooney’nin konuşmalarını ifşa etti: ‘Seks hayatı ve penis boyu’

Manchester United ve İngiltere Milli Takımı’nın efsane isimlerinde Wayne Rooney, 2021 yılında emeklilik kararı aldıktan sonra teknik direktör olarak futbola hizmet etmeye devam etti. Önce Derby County’yi 73 maç çalıştıran Wayne Rooney, daha sonra ABD Ligi takımlarında D.C. United’ın başına geçti.

D.C. United’a 12 Temmuz 2022 yılında imza atan Wayne Rooney, 14 maçta 0.64 puan ortalaması tutturdu. Futbolculuğu döneminde başarıları kadar özel hayatındaki skandallarla da gündeme gelen 37 taşındaki teknik direktörün soyunma odasında futbolcularına yaptığı motivasyon konuşmaları ifşa oldu.

DEHŞETE DÜŞÜREN SOYUNMA ODASI KONUŞMALARI

Wayne Rooney’nin futbolcuları ile soyunma odasında yaptığı konuşmaları birlikte çalıştığı ancak ismini söylemek istemeyen bir kaynak açıkladı. Efsane ismin takım toplantılarında yaptığı konuşmalara özel hayatında yaşadıklarını da kattığı belirten kaynak, şunları söyledi:

“Sanırım sahada yapılmasını istediklerinden çok, özel hayatındaki tecrübelerini konuşmalara katarak futbolcuları ile samimi bir ilişki kurduğunu ve onları daha fazla etkilediğini düşünüyor. Pantolonunun içindekinden bahsederek takımın dikkatini çekmeye çalışıyor. Takım konuşmalarında seks hayatından, penis boyundan bahsediyor. Bazı genç futbolcular bu konuşmaları dehşete düşmüş bir şekilde dinliyor. Şaşkına dönüyorlar. Sanırım onlarda İngiliz mizah anlayışı olmadığı için bu konuşmalar onlara biraz garip geliyor.”

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir