Vali Davut Gül, doktor Ekrem Karakaya’nın katledilmesiyle ilgili “sağlıkta şiddet gibi açıklayamayız” dedi!

Vali Davut Gül, doktor Ekrem Karakaya’nın katledilmesiyle ilgili “sağlıkta şiddet gibi açıklayamayız” dedi!

Gaziantep Valisi Davut Gül, Konya Devlet Hastanesi’nde katledilen Doktor Ekrem Karakaya’nın ölümüne ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Bu olayı sağlıkta şiddet gibi açıklayamayız” dedi. 

Vali Gül, Konya Şehir Hastanesi’nde Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’nın bir hasta yakını tarafından başından vurularak öldürülmesi sonrası konuyla ilgili paylaşım yaptı.

Gül, dün akşam Twitter’dan yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Bugün bir hekimimiz menfur bir saldırıyla hayatını kaybetti. Nereden baksanız acı bir olay ama daha acı olanı, herkesin mevzi kazanma derdinde olması! Sağlıkta şiddetin ortadan kalkması için alınabilecek tedbirler olmakla birlikte bu olayı sağlıkta şiddet gibi açıklayamayız…” 

TIKLAYIN – Konya Şehir Hastanesi’nde silahlı dehşet; doktoru katleden saldırgan intihar etti!

TIKLAYIN – Doktor Karakaya’nın öldürülmesinin ardından TTB’den açıklama: ‘Giderlerse gitsinler’ diyenler siz de sorumlusunuz; 7 – 8 Temmuz’da iş bırakıyoruz !

administrator
Nig Akademi kuruluşu olan Haber Buketi, hiç bir siyasi otoritenin etkisi altında kalmadan, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışını hayata geçirmek için tüm gücüyle çalışıyor. Nig Akademi, insan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğu bilinciyle hareket ederek, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve sağlık koşullarının ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.