Ünlü şarkıcı Robbie Williams bağımlılıkları hakkında konuştu

Ünlü şarkıcı Robbie Williams bağımlılıkları hakkında konuştu

İngiliz şarkıcı Robbie Williams, yeni albümünün çıkışını kutlarken verdiği kilolardan ötürü nihayet memnun olduğunu itiraf etti.

48 yaşındaki şarkıcı ve söz yazarı Robbie Williams, geçmişte hem yiyecek hem de uyuşturucu bağımlılığı yaşadığını ve “bağımlılık yapan bir bünyeye” sahip olduğunu söyledi.

The Sun’a konuşan ünlü isim, 15 yıldır ayık olduğunu ve geçmişteki mücadelelerinin ardından nihayet kendini kabul etmeyi öğrendiğini açıkladı.

Williams, “Kilo verdim ama bu sürekli bir kavga. İçimde dev bir insan var. İşim için Tanrı’ya şükrediyorum, çünkü yaşamak için yaptığım şeyi yapmazsam nasıl görüneceğimi ve ne olacağımı düşünmekten korkuyorum. Eskiden kendimden nefret ediyordum ve şarkı söyleyemediğimi düşünüyordum” dedi.

Ayda Field, Robbie Williams…

“YALNIZ YAŞAMAK BENİ TETİKLEDİ”

Yıldız, uyuşturucu kullanımının ve kötü beslenmesinin kilo almasına katkıda bulunduğunu söylerken tek başına yaşamaya başlamasının ve yeni keşfettiği özgürlüğünün ilerleyen aylarda kilo almasına neden olduğunu açıkladı.

“Markete gittim, buzdolabını açtım ve Mr. Kipling pastasının tamamı oradaydı. Bu anı hatırlıyorum, ‘Bekle, annemle yaşamıyorum. O pastanın hepsini yiyebilirim,’ demiştim” diyerek kilo almaya nasıl başladığını da açık yüreklilikle anlattı.

Şarkıcının yeni albümü “XXV”, 9 Eylül tarihinde çıktı, hayatıyla ilgili biyografik bir film olan “Better Man” de şu anda Avustralya’da çekiliyor.

Williams, babası Türk olan ABD’li oyuncu Ayda Field ile 2010’dan beri evli. Çiftin dört çocukları bulunuyor.

 

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.