Tunç Soyer: Sevgili İzmir, dün akşam çok güzeldin; hepimizin tek yürek olduğu bu muhteşem buluşmaya hiç kimse gölge düşüremez!

Tunç Soyer: Sevgili İzmir, dün akşam çok güzeldin; hepimizin tek yürek olduğu bu muhteşem buluşmaya hiç kimse gölge düşüremez!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dün 9 Eylül İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl dönümü nedeniyle kentte tüm gün süren ve akşamında Tarkan konseriyle son bulan coşkulu kutlamaların ardından bugün Twitter’dan bir paylaşım yaptı. “Sevgili İzmir. Dün akşam çok güzeldin!” diyen Soyer, “Hepimizin tek yürek olduğu bu muhteşem buluşmaya hiç kimse gölge düşüremez.” mesajı verdi. 

Soyer’in Twitter’dan yaptığı paylaşım şöyle: 

“Sevgili İzmir. Dün akşam çok güzeldin! Hepimizin tek yürek olduğu bu muhteşem buluşmaya hiç kimse gölge düşüremez. Biz işgalcilerin gemileriyle kaçan saray erkanının değil, bağımsızlığımız için göğsünü siper eden Mustafa Kemal Atatürk’ün ve bu uğurda canını feda eden atalarımızın izinden yürümeye devam edeceğiz. “


  • TIKLAYIN | İzmir’in işgalden kurtuluşunun 100. yıl kutlamalarında Tarkan maşeri kalabalığa seslendi: Benim için şeref
  • TIKLAYIN | Kutlamalardan kareler 

 

Konseri bir milyonun üzerinde İzmirlinin izlediği değerlendiriliyor. Civardaki kafe ve restoranlarında dolu olduğu görüldü.” />

 

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.