Christoph Daum’dan heyecanlandıran İstanbul paylaşımı

Fenerbahçe’de üst üste alınan kötü sonuçların ardından koltuğu sallanan ve tartışma yaratan teknik direktör Erol Bulut’un takımdaki geleceği belirsizliğini korurken sosyal medyada heyecan yaratan bir gündem ortaya çıktı.

Türkiye’de daha önce Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor’da teknik direktör olarak çalışan Christoph Daum, Instagram hesabından bir kez daha İstanbul paylaşımı daha yaptı. Alman teknik direktör Christoph Daum, Instagram hesabından 3 hafta içinde 2. kez İstanbul paylaşımı yaptı.
Daum, Ortaköy Camii’sinin önünde eşiyle olan fotoğrafını paylaşıp “Günaydın. Good Morning. Guten Morgen.” notunu düştü.

Tecrübeli teknik direktörün bu paylaşımı kısa süre içinde çok sayıda beğeni alırken Fenerbahçe taraftarlarının Daum’a sarı lacivert kalp emojileri yollaması dikkat çekti.

FENERBAHÇE İLE 2 ŞAMPİYONLUĞU VAR

Daum, Fenerbahçe’nin Türkiye Kupası’nda Başakşehir’e yenildiği maçtan sonra da Türkiye’de çekilmiş bir fotoğrafı paylaşmış ve ”Türkiye benim ikinci vatanımdır” demişti. Süper Lig’de 2003-2004 ve 2004-2005 sezonunda Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşayan Daum daha önce 1994-1995’te de Beşiktaş’ı şampiyonluğa taşımıştı.

Fenerbahçe’nin Göztepe’ye yenildiği maçtan sonra Daum’un bu paylaşımı dikkat çekerken sosyal medyada ”Daum kendisini Fenerbahçe taraftarına hatırlatmaya devam ediyor” şeklinde yorumlandı. İşte sosyal medyada Daum paylaşımları…

haberbuketi

İlkeli ve tarafsız habercilik anlayışıyla gerçek gündemi paylaşmak için tüm gücümüzle çalışacağız.

Türkiye'nin gerçek gündemini bizimle takip edin.

Diğer Yayınları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir