Sosyal medya paylaşımı büyük tepki çekmişti; AKP’li Türel Ağyol, ihraç talebi

Sosyal medya paylaşımı büyük tepki çekmişti; AKP’li Türel Ağyol, ihraç talebi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti lideri Meral Akşener görüşmesi ile ilgili “umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!”  paylaşımını yapan İstanbul Tuzla Belediyesi’nin AKP’li meclis üyesi Türel Ağyol, ihraç istemiyle disipline sevk edildiği belirtildi. 

İstanbul Tuzla Belediyesi’nin AKP’li Meclis üyesi Türel Ağyol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in  salı akşamı Ankara Ahlatlıbel’deki görüşmesine ilişkin “Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz” tweeti büyük tepki çekmişti.

AKP’li Ağyol’un gayriahlaki paylaşımı sonrası CHP ve İYİ Parti bugün Tuzla Belediyesi önündeydi. İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AKP’li Ağyol’un paylaşımına tepki göstererek açıklamalarda bulunmuştu.

Halk TV’de yer alan habere göre, Ağyol, Kılıçdaroğlu ve Akşener’e yönelik paylaşımı nedeniyle ihraç istemiyle disipline sevk edildiği öğrenildi.

 AKP’li belediye meclisi üyesinden Akşener, Kılıçdaroğlu ve ailelerine ağır saldırı: Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir