Sedat Peker Bekir Bozdağ’a yüklendi, yarını işaret etti

Sedat Peker Bekir Bozdağ’a yüklendi, yarını işaret etti

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in ara verdikten sonra yeniden başladığı ifşaları gündem olmayı sürdürüyor. Peker tarafından kullanıldığı belirtilen “Deli Çavuş” isimli Twitter hesabından Peker’le ilgili bir soruşturmanın olduğu iddiasının ardından peş peşe açıklamalarda bulunuldu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a yönelik sert ifadeler kullanan Peker, yarını işaret ederek, “Ulan Bekir Bozdağ sen de şanlı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Adalet Bakanı olarak o koltukta oturacaksın. Süslü Sülü’nün talimatı ile devletin namusunu koruyan Savcı Sayın Alparslan Tufan’ı görevden alacaksın. Sana yazıklar olsun, sana yazıklar olsun. Pambıkören yarın gündemimizde sen yoksun. 40 yaşından küçük kardeşlerim yarın size öyle bir hikaye anlatacağım ki siyasilere neden güvenmemeniz gerektiğini anlayacaksınız” dedi.

Deli Çavuş isimli hesaptan yapılan paylaşımlar şöyle: 

 

administrator
Nig Akademi kuruluşu olan Haber Buketi, hiç bir siyasi otoritenin etkisi altında kalmadan, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışını hayata geçirmek için tüm gücüyle çalışıyor. Nig Akademi, insan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğu bilinciyle hareket ederek, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve sağlık koşullarının ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.