Pakistan’ın eski başbakanı Imran Han’ın “telefon seksi” yaptığı ses kaydı ortaya çıktı

Pakistan’ın eski başbakanı Imran Han’ın “telefon seksi” yaptığı ses kaydı ortaya çıktı

Nisan ayına kadar ülkenin başbakanı olarak görev yapan fakat şu an muhalefet bloğunun en bilinen figürü olan Imran Han, ülkede erken seçim için çalışmalarını sürdürürken şaşırtıcı bir gelişme yaşandı.

Han ses kaydı iddialarıyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Pakistan’ın tanınan gazetecilerinden Syed Ali Haider, Imran Han’a ait olduğu iddia edilen ses kaydını YouTube hesabı üzerinden paylaştı… 1 milyondan fazla takipçisi olan Haider’ın yayınladığı ses kaydında Han olduğu iddia edilen bir erkek bir kadınla telefon görüşmesi gerçekleştiriyor. “Telefon seksi” yapan çift argo ve cinsellik içerikli konuşma gerçekleştiriyor.

Ses kaydının başbakanlık tarafından sızdırıldığı belirtilirken Han’ın partisi PTI’dan ise tepki geldi. PTI lideri Arslan Halid, “PTI Başkanı’na karşı olanlar sahte ses ve video kaydı ortaya çıkarıyor” dedi.

“ÖZEL HAYATINDA İSTEDİĞİNİ YAPABİLİR AMA…”

Fakat Han’a ait olduğu iddia edilen konuşmalar Pakistan’da tepki çekti. Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Han özel hayatında istediğini yapabilir fakat halkımız için örnek bir Müslüman lider olarak kendini tanıtmamalı” yorumunu yaptı.

Ses kaydında kadın, “Kasıklarım ağrıyor, o yüzden bugün gelemeyeceğim” derken Han ise, “Bakalım, öbür gün ailem ve çocuklarım gelecek. Onların ziyaretini ertelemeye çalışırım. Sana yarın haber vereceğim” dedi.

Bir diğer ses kaydında ise bir kadın Han’a cinsel arzularını sorarken duyuluyor.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir