Olivia Wilde sansasyon yaratan ilk filmi hakkındaki dedikodulara cevap verdi

Olivia Wilde sansasyon yaratan ilk filmi hakkındaki dedikodulara cevap verdi

ABD’li aktris Olivia Wilde, ilk yönetmenlik denemesi olan ve daha gösterime girmeden hakkında çeşitli tartışmaların döndüğü “Don’t Worry Darling” filmi hakkında konuştu.

38 yaşındaki aktris ve yönetmen Olivia Wilde, henüz çekimleri sürerken bile birçok iddianın ve tartışmanın döndüğü “Don’t Worry Darling” filmini tanıtmak için “The Late Show with Stephen Colbert”e konuk oldu. 

Daily Mail’in haberine göre, programda, Wilde’a, filmin başrol oyuncusu Florence Pugh (26) ile arasının bozuk olduğu iddiaları ve rolünü Harry Styles’a devreden Shia LaBeouf’la neler yaşadığı soruldu.

Shia LaBeouf…

İddialara göre, Pugh, ismi cinsel istismar ve taciz söylentilerine karışan ünlü oyuncu Shia LaBeouf’u (36) filmde istemedi ve Wilde’a “kendisini ya da onu” seçmesi yönünde ültimatom verdi. Wilde ise “Florence’ı seçtim” diyerek LaBeouf’u “kovduğu” iddialarını kabul etti.

Florence Pugh…

BASIN TOPLANTISINA BİLE KATILMADI

Pugh için “yeteneğine saygı duymaktan başka yapacağım bir şey yok” diyen Wilde, “O harika. O bir süper kahraman. Şu anda ‘Dune’ filminin setinde. Meşgul bir oyuncudan daha havalı bir şey yoktur. Herhangi bir nedenle ona karşı bir şeyim yok” diyerek Pugh’un filmin basın toplantısına katılmamasını savunmuş oldu.

Pugh ise basın toplantısının olduğu saatlerde bir mekanda kokteyl içerken görüldü. Filmle ilgili hiçbir tanıtıma katılmayan genç oyuncu, sadece filmin Venedik Film Festivali’ndeki gösteriminde yer aldı. Bu olay da ikili arasındaki “anlaşmazlık” iddialarını alevlendirdi.

Olivia Wilde, Jason Sudeikis…

SETTE BAŞLAYAN AŞK…

Ancak sansasyonlar bu olayla da sona ermedi. Rolü LaBeouf’tan devralan İngiliz şarkıcı Harry Styles, filmin çekimleri sırasında Olivia Wilde ile aşk yaşamaya başladı. Ancak güzel oyuncunun Jason Sudeikis ile birlikteliği sırasında başladığı iddia edilen bu aşk, Sudeikis’in arkadaşı olan Pugh tarafından yoğun bir şekilde eleştirildi.

Harry Styles…

23 Eylül’de gösterime girecek olan “Don’t Worry Darling” filmi, erotik ve psikolojik gerilim öğeleri taşıyor. Vizyona girmeden bile çokça konuşulan yapım, 79. Venedik Film Festivali’nde de genellikle olumsuz yorumlar aldı.

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.