Scuba kumaş nedir?

Halk arasında dalgıç kumaş olarak da bilinen scuba kumaş, son dönemlerde tesettür modasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri oldu. Scuba etekler tesettür giyimde kadınlar tarafından kış modasında çok giyilen çok sevilen kıyafetlerden biri oldu. Peki scuba kumaş nedir, en güzel scuba etek modelleri neler? Gelin hep birlikte bakalım:

Scuba kumaş oldukça dayanıklı, esnek ve sıkı bir yapıya sahip olan en özel kumaş türleri arasında yer almaktadır. Scuba kumaş örme makineleri eşliğinde sıkı ayarda yapılan kumaş türlerinden biridir. Son dönemlerde modacılar tarafından hem elbise hem de etek olarak birçok farklı tarzda tasarlanıyor. Farklı bir kumaş olan scuba su geçirmez bir özelliği bakımından soğuk havalarda da çok tercih ediliyor. Genelde gündelik kıyafetlerde kullanılan scuba etekleri doru şekilde kombinlediğinizde çok şık bir yere de giyebilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sezonda her parçada kendini gösteren scuba kumaşlar, artık etekleri de esir aldı. Bu sportif olan scuba etek modelleri de kalçayı hafifçe örtecek şekilde ara boy kazaklarla eşleştirebilirsiniz. 

EN GÜZEL SCUBA ETEK MODELLERİ 2021

Sportifliği elegan bir zemine taşımak için suba etek ile açık renkli ton sür ton eşleşmeler yapabilirsiniz. Mesela gri bir etek ile beyaz kazak giyerek sokak şıklığı oluşturabilirsiniz.

Ofis şıklığında da kullanılan scuba etekler tesettürlü kadınların son dönemde çok sevdiği ve tercih ettiği parçalar arasında.

Buket çanta ve postal giyerek scuba etek şıklığıyla hafta sonu güzel bir mekanda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İki barça şeklinde farklı kesim modelde de bulabileceğiniz scuba etekleri şık bir ayakkabıyla özel günlerde giyebilirsiniz.

haberbuketi

İlkeli ve tarafsız habercilik anlayışıyla gerçek gündemi paylaşmak için tüm gücümüzle çalışacağız.

Türkiye'nin gerçek gündemini bizimle takip edin.

Diğer Yayınları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir