Meghan Markle’ın cenaze törenindeki kombini dikkat çekti

Meghan Markle’ın cenaze törenindeki kombini dikkat çekti

96 yaşında hayatını kaybeden Kraliçe 2. Elizabeth’in cenaze töreni için tüm aile bir araya geldi. Kraliyet Ailesi’nin olaylı ismi Meghan Markle da çocuklarını Amerika’da bırakarak kocası Prens Harry’e katıldı. Markle’ın bu özel gün için seçtiği kombin ise dikkat çekti.

Tüm dünyanın takip ettiği Kraliçe 2. Elizabeth’in cenaze töreni dün gerçekleşti. Kraliyet Ailesi’nden üyeler prosedürlere uygun olarak üniforma ve siyah elbiselerle törene katılım gösterdi. Törene katılan şık topluluk, siyah şapka ve isteğe bağlı peçe ile birlikte siyah diz boyu elbise veya paltolar giyerek kurallara bağlı kaldılar.

Sussex Düşesi de siyah pelerinli elbisesiyle törendeki yerini aldı. Meghan Markle, pelerinli elbisesi ile uyumlu inci ve elmas küpe takarak kombinini tamamlarken seçtiği mücevherin Kraliçe tarafından hediye edilmiş olması dikkat çekti.

Markle’ın siyah pelerinli elbisesi ise Stella McCartney imzası taşıyor. Markle aynı elbisenin lacivert bir versiyonunu Nisan 2018’de Royal Albert Hall’da Kraliçe’nin 92. doğum gününü kutlayan bir konser sırasında da giymişti.

Markle, daha önce de pelerinli elbiseler tercih etmişti. 2018’de Majesteleri ile bir araya geldiğinde krem renkli bir Givenchy pelerinli elbise seçmişti. Ayrıca 2018 ve 2019’da Güney Pasifik ve Fas’taki kraliyet turları sırasında pelerinli elbiseler giymişti.

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.