Maroon 5 solisti Adam Levine’ın başı yeni “aldatma” iddialarıyla dertte

Maroon 5 solisti Adam Levine’ın başı yeni “aldatma” iddialarıyla dertte

Victoria’s Secret mankeni Behati Prinsloo’yla evliyken başka bir modelle ilişkisi olduğu iddia edilen Adam Levine’ın şimdi de yoga öğretmenine erotik mesajlar attığı söyleniyor.

2014’ten beri Behati Prinsloo’yla (34) evli olan ve bu beraberlikten üçüncü kez baba olmaya hazırlanan şarkıcı Adam Levine’ın (43) Instagram modeli Sumner Stroh’la (23) birlikte olduğu konuşuluyordu.

“Aldatma” iddialarını kısmen kabul eden Levine, “çizgiyi aşıp” hatalar yaptığını ve bu nedenle eşinden özür dilediğini belirten bir mesaj yayınlamıştı.

Adam Levine’ın eski sevgilisi Sumner Stroh’un adını, şimdiki eşinden doğacak çocuğuna vermek istemesi hayrete düşürdü.

Komedyen Maryka ve Alyson Rose adlı bir kadın da, Stroh’un geçen yıl onunla gizli bir ilişki yaşadığını iddia ettikten kısa bir süre sonra ikilinin Instagram konuşmalarının ekran görüntülerini yayınladı.

Alanna Zabel…

YOGA ÖĞRETMENİNE BİLE…

Şimdi de ABD’li solistin eski yoga öğretmeni Alanna Zabel, Levine’ı kendisine “flörtöz ve cinsel içerikli” mesajlar göndermekle suçladı.

2007-2010 yılları arasında Levine’a yoga dersi veren Zabel, kendisine gelen çeşitli uygunsuz mesajları Instagram hesabından paylaştı. Yogi, telefonuna gelen “Günü seninle çıplak geçirmek istiyorum” mesajını eski sevgilisinin gördüğünü ve öfkeden deliye dönüp kendisine şiddet uyguladığını söyledi.

Sumner Stroh’un iddialarına bir gün sonra cevap veren Adam Levine, henüz bu iddialara bir yorum yapmadı.

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.