Liverpool’un yıldızı Darwin Nunez’in videosu viral oldu

Liverpool’un yıldızı Darwin Nunez’in videosu viral oldu

Liverpool’un 85 milyon sterlin ödeyerek transfer ettiği Darwin Nunez’in, İngiltere günleri iyi geçmiyor. Performansıyla beklentilerin altında kalan Nunez’in, milli takım idmanında çekilen görüntüsü sosyal medyada ve Ada basınında alay konusu oldu.

Liverpool’dan yaz transfer döneminde Benfica’dan transfer ettiği forvet Darwin Nunez, Uruguay Milli Takımı antrenmanında çektiği şutun videosu sosyal medyaya düşünce madara oldu.

Anfield’daki kariyerine beklentilerin altında bir başlangıç yapan 23 yaşındaki forvet, beş maçta sadece 1 gol atabildi. Rekor bir bonservis bedeli ödenen Nunez, Uruguay Milli Takımı’nın antrenmanında çektiği şutun korner bayrağına doğru gitmesi sonrası yine dalga konusu oldu.

Antrenmanı izleyen bir kişinin çektiği videoda, takım arkadaşına faul yaptıktan sonra topu kapan Nunez’in, hiçbir savunma oyuncusu tarafından rahatsız edilmediği sırada bomboş vuruşu neredeyse taça yolladığı görülüyor.

Vuruş sonrası Nunez’in üzüntüsü videoya yansırken, bu görüntüler sosyal medyada viral oldu. Bazı Liverpool taraftarlarının sezon öncesinde Nunez’i Haaland ile karşılaştırmasına gönderme yapan kullanıcılar, Liverpool taraftarlarıyla alay etti.

Borussia Dortmund’dan 51 milyon sterline transfer edilen Erling Haaland, Manchester City formasıyla şu ana kadar yedi Premier Lig maçında 11 gol olmak üzere, toplam 10 maçta 14 gol attı.

Birçok Liverpool taraftarı, Nunez’in Haaland’ı geride bırakacağı konusunda inançlıydı. Ancak Norveçli futbolcu, şimdiye kadar Nunez’in çok ötesinde bir performansa imza atmayı başardı.

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.