Tim Burton’dan uyarlama dizi müjdesi

Yönetmen Tim Burton, sosyal medya hesabından yeni dizi müjdesini verdi. Burton, “The Addams Family” uyarlaması olacak olan “Wednesday” adında bir dizi çekecek. Netflix’te izleyiciyle buluşacak olan dizi, Wednesday Addams karakterini odak noktasına alacak.

NETFLİX DE DUYURDU

“Beetlejuice”, “Edward Scissorhands” ve “Ölü Gelin” gibi filmleriyle tanınan Burton’ın projeyi çektiğini duyuran Netflix, “Tim Burton, bir canlı aksiyon büyüme hikayesinde Netflix’e Wednesday Addams’ı getiriyor! Burton, Nevermore Academy’de bir öğrenci olan Wednesday’in günlerini takip ederken, kışkırtıcı, doğaüstü bir şekilde oluşan gizemi üzerine ilk TV yönetmenlik denemesini yapacak” ifadelerini kullandı.

DİZİNİN KONUSU

Beyazperde’nin aktardığına göre, 8 bölümlük dizi, izleyiciyi Wednesday Addams’ın Nevermore Akademisi’nde öğrenci olarak geçirdiği yıllara götürecek. Ortaya çıkan psişik yeteneklerinde ustalaşmaya başlayan Wednesday, yerel kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engellemeye ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözmeye çalışacak.

YAYIN TARİHİ BELLİ DEĞİL

Smallville’ın senaristleri Alfred Gough ve Miles Millar‘ın yaratıcısı ve aynı zamanda dizi sorumlusu olduğu bu dizi için, geçtiğimiz yılın ekim aylarında çalışmaların başladığı bildirildi. Dizinin yayın tarihi ise henüz belli değil.

haberbuketi

İlkeli ve tarafsız habercilik anlayışıyla gerçek gündemi paylaşmak için tüm gücümüzle çalışacağız.

Türkiye'nin gerçek gündemini bizimle takip edin.

Diğer Yayınları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + two =