‘Harry Potter’ serisinin yıldızı Daniel Radcliffe’ten itiraf: ‘Bazı oyunculuk performanslarımdan yoğun utanç duyuyorum’

JK Rowling’in kitaplarından uyarlanan ve sekiz filmden oluşan Harry Potter film serisinin yıldızı Daniel Radcliffe, büyücülük dünyasındaki bazı oyunculuk performanlarından çok utandığını açıkladı.

Independent Türkçe’nin aktardığına göre, sinema dergisi Empire’a konuşan Radcliffe “Bazı oyunculuk performanslarımdan yoğun utanç duyuyorum” dedi.

JK Rowling’in kitaplarından uyarlanan ve sekiz filmden oluşan serideki tecrübelerinden memnun olduğunu belirten 31 yaşındaki oyuncu “Harry’le olan ilişkimi, filmlerle olan ilişkimden ayırmak zor. Yaşadıklarıma son derece şükrediyorum. Bana hayatımın geri kalanında ne yapmak istediğimi gösterdi. Neyi sevdiğinizi erkenden öğrenirseniz gerçekten çok şanslısınız demektir” dedi.

Radcliffe, gençliğine dair çok farklı duygular hissettiğini ve bunlardan yalnızca birini belirlemenin neredeyse imkansız olduğunu ekledi.

Hary Potter serisinde Neville Longbottom’a hayat veren Matthew Lewis de daha önce karakteri hakkında konuşmuştu. Lewis, filmleri yeniden izlemenin epey zor olduğunu çünkü karakterde kendisinden çok fazla şey gördüğünü belirtmişti. Ayrıca, Ron Weasley’yi canlandıran Rupert Grint de ilk üç filmden sonraki yapımları izlemediğini itiraf etmişti.

haberbuketi

İlkeli ve tarafsız habercilik anlayışıyla gerçek gündemi paylaşmak için tüm gücümüzle çalışacağız.

Türkiye'nin gerçek gündemini bizimle takip edin.

Diğer Yayınları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir