Haber Buketi

Kızılay Başkanının arşivi çıktı, Şahan Gökbakar bu sözlerle paylaştı

Kızılay Başkanının arşivi çıktı, Şahan Gökbakar bu sözlerle paylaştı

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen deprem felaketinden sonra çok konuşulan isimlerden biri de Kızılay Başkanı Kerem Kınık olmuştu. AHBAP derneğine çadır satma tartışmalarıyla gündem olan Kınık’a, komedyen Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından tepki göstermişti. Kınık’ın verdiği sert tepkiyle beraber atışma sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Paylaşımlarına bugün de devam eden Şahan Gökabakar, Kerem Kınık’a eleştirilerine devam etti. Kınık’ın 26 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Sağlık İşleri Müdür Yardımcısı görevini yürütürken devleti eleştiren bir konuşmasını paylaşan Gökbakar, Kınık’ın konuşmalarına dikkat çekti. Ünlü komedyen paylaşımına, “Yıl 1997. Kerem Kınık, İBB Sağ. İşl.Müd.Yardımcısı. Genç,sorgulayan ve devletini sertçe eleştiren bir doktor.Bugün onu eleştirenleri, yalancılık,devlet düşmanlığı ve goygoyculukla suçluyor.Eminim ki 26 yıl önceki Kerem Kınık, şimdiki Kerem Kınık’a ‘Özür dile ve istifa et’ derdi.” notunu düştü.

NE OLMUŞTU

Dün Şahan Gökbakar, Kerem Kınık’ın fotoğrafını paylaşarak göndermede bulunmuştu. Kınık da bu paylaşıma sessiz kalmayınca ünlü komedyen Kınık’ın 12 maaş ve huzur hakkı aldığı iddiasıyla istifa etmesini söylemişti. Söylemlerin giderek sertleşti paylaşımlarda Kınık hakkındaki iddiaları kabul etmeyerek ünlü komedyeni eleştirmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir