Kılıçdaroğlu: Kartellere sesleniyorum; şehirlerimizi terk edin, sizi yok edeceğiz

Kılıçdaroğlu: Kartellere sesleniyorum; şehirlerimizi terk edin, sizi yok edeceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, adı uyuşturucu kaçakçılığına karışan Interpol’ün kırmızı bülten ile aradığı Sırp çete lideri Zeljko Bojanic‘in İstanbul Sarıyer’de kaldığı villada yakalanması üzerine, “Kartellere sesleniyorum; şehirlerimizi terk edin. Sizi yok edeceğiz. Kirli paranızı alın gidin. Size kurban vereceğimiz tek bir evladımız yoktur” açıklamasını yaptı.  

Adı uyuşturucu kaçakçılığına karışan ve Interpol’ün kırmızı bülten ile aradığı Sırp çete lideri Zeljko Bojanic, Sırp uyruklu Rosto Mijonovik‘i öldürdüğü şüphesiyle İstanbul Sarıyer’de kaldığı villada yakalandı.

Kılıçdaroğlu, konuya ilişkin haberi alıntılayarak sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Kara para, sahibini getirir dedim. Dünyanın ne kadar mafya pisliği varsa, paraları ile birlikte şehirlerimize geldi. Şimdi bahçelerde ceset araması yapılıyor. Gördükleriniz denizde sadece bir kum tanesi.  


Kartellere sesleniyorum; şehirlerimizi terk edin. Sizi yok edeceğiz. Kirli paranızı alın gidin. Size kurban vereceğimiz tek bir evladımız yoktur. 

Srpski karteli; napustite naše gradove! Ne želimo vaši prljavi novac. Upozoravam vas, izgubićete glave. Nemamo ni jedno dete da vam žrtvujemo…”  

TIKLAYIN | Kırmızı bültenle aranan Sırp çete lideri Sarıyer’de yakalandı: Polis villanın bahçesinde ceset arıyor

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir