Haber Buketi

Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Ümit Özdağ kararını açıklayacak

Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Ümit Özdağ kararını açıklayacak

Online İSG Eğitimi

Zafer Partisi Genel Merkezi’nde bir araya gelen Ümit Özdağ ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kameraların karşısına geçmesi bekleniyor. Özdağ, ikinci turda Kılıçdaroğlu’na destek verip vermeyeceğini açıklayacak.

ATA İttifakı’nın birinci turda 5.17 oranında oy alan cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın, ikinci turda Cumhur İttifakı’nın adayı AKP lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı almasının ardından, “Sinan Beyle aynı düşünmüyoruz” diyen Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’ın tutumu merak konusu olmuştu.

Özdağ, Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ortak açıklama yapmalarına saatler kala, Twitter’dan CHP Gençlik Kolları’nın paylaşımını alıntılayarak, “Size Zafer Partisi’ndeki şablonları da verelim. Ve söz ben İçişleri Bakanı olarak yollayacağım” demişti.

Özdağ, Kılıçdaroğlu’nu kapıda karşıladı

Toplantı öncesi cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Zafer Partisi Genel Merkezi’ne geldi. Özdağ, Kılıçdaroğlu’nu kapıda karşıladı.

İkilinin görüşmelerinin ardından Zafer Partisi Genel Merkezi önünde basın açıklaması düzenlemesi bekleniyor.

Ayrıntılar gelecek…


TIKLAYIN – Ümit Özdağ: Kılıçdaroğlu ile mutabakat metni üzerinde çalıştık; detayları yarın büyük Türk milleti ile paylaşacağız

TIKLAYIN – Ümit Özdağ: Suriyelileri İçişleri Bakanı olarak yollayacağım

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir