Kanye West, başkan yardımcılığını Trump’a teklif etmiş

Kanye West, başkan yardımcılığını Trump’a teklif etmiş

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra daha önce engellenen hesaplar da bir bir platforma geri döndü. Bunlar arasında en dikkat çekenler ise Kanye West ve Donald Trump’tı.

West, platforma döndükten sonra paylaşımlara kaldığı yerden devam ediyor. Son olarak ünlü rapçi, başkanlık seçimleriyle ilgili çeşitli paylaşımlar yaptı. Sansasyonel isim, eski başkan Donal Trump’a başkan yardımcılığını teklif ettiğini yazdı. Hatta West, Trump ile bir toplantısına geç kaldığını tweetledi. “Yağmur ve trafik. Başkan Trump’ı beklettiğime inanamıyorum. Ve kot pantolonum vardı” yazdı.

West, hayranlarından Trump’ın teklifine nasıl yanıt verdiğini tahmin etmelerini istedi ve bir anket yayınladı.

2020 seçimlerini kaybettikten sonra kendi cumhurbaşkanlığı adaylığını ilan ettiği göz önüne alındığında, Trump’ın West’in teklifini kabul etmesi pek olası görünmüyor.

Trump, 15 Kasım’da üçüncü kampanyasına başlayacağını duyurmuştu. Miting sırasında “Amerika’nın dönüşü şu anda başlıyor. Amerika’yı yeniden büyük ve şanlı yapmak için bu gece Amerika Birleşik Devletleri başkanlığına adaylığımı açıklıyorum” sözlerine yer vermişti.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir