James Bond rolünden emekli olan Daniel Craig rol kriterini açıkladı

James Bond rolünden emekli olan Daniel Craig rol kriterini açıkladı

İngiliz casus James Bond filmleriyle tanınan Daniel Craig, söz konusu rolü nasıl kabul ettiğini açıkladı.

2006 yılından beri ikonik James Bond karakterini canlandıran ve rolü artık bir başka aktöre teslim etmeye hazırlanan İngiliz aktör Daniel Craig (54), seriye başlamadan önce bir şartla rolü kabul etmeye karar verdiğini söylüyor.

Toplamda 5 kez James Bond’u canlandıran ünlü aktör, rolü ancak selefleri Sean Connery, Roger Moore ve Pierce Brosnan gibi aktörlerden farklı bir şey yapabileceğine emin olduktan sonra kabul edeceğini söyledi.

Pierce Brosnan…

YAPIMCILARA DİREKT SÖYLEMİŞ

Independent’ın haberine göre, Craig, o süreci, “Senaryoyu okumadan önce yapımcılar Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson’la konuştum ve daha önce yaptıkları şeyi yeniden yapamayacağımı söyledim. Harika olsa da, yapamam. İnsanların beklediği bir şey olmaya çalışamam” şeklinde aktardı.

“Rolü yeniden keşfetmeyi deneyebilirim, çünkü bu benim için büyüleyici ve ilginç” diyen Craig, yapımcıların da kendisiyle aynı fikirde olduklarını öğrenince derin bir nefes aldığını söyledi.

Artık James Bond rolünden emekli olan Craig’in yerini alacak yeni oyuncu için arayışlar hızla devam ediyor. Son olarak karakteri canlandırması istenen oyuncunun otuzlu yaşlarda olması gerektiği açıklandı.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir