James Bond rolü için bir aday daha…

James Bond rolü için bir aday daha…

007 ajanı olarak yıllarca beyaz perdede görünen Daniel Craig’in ardından bir sonraki Bond’un kim olacağı merak konusu. Birbirinden ünlü ve başarılı aktörün adı rolle anılırken, şimdi adaylar arasına bir isim daha eklendi.

Netflix’in popüler dizisi Emily In Paris’teki rolüyle, dizinin hayranlarının beğenisi toplayan ve James Bond serisinin yapımcılarından Barbara Broccoli’nin dikkatini çeken Lucien Laviscount’un, Daniel Craig’in yerini alacağı konuşuluyor.

Laviscount, romantik komedi dizisindeki Lily Collins’in canlandırdığı Emily Cooper’ın erkek arkadaşı Alfie rolüyle film serisinin patronlarının dikkatini çekti.

Lucien Laviscount

İlk olarak on yaşındayken Marks & Spencer için çocuk model olarak kameraların karşısına geçen 30 yaşındaki Laviscount’un Bond olmak için oldukça ideal bir yaşta olduğu düşünülüyor. Daha önce Broccoli, bir sonraki James Bond aktörünün, karakteri 15 yıl boyunca canlandırmasını istediğini belirtmişti.

Ayrıca Broccoli ve ekibinin, 007’yi canlandırması için etnik azınlıktan bir yıldıza sahip olması konusunda istekli oldukları ve böylece serinin modern toplumu yansıtabileceğini düşündükleri belirtiliyor.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir