İyi Parti’den yeni yıl paylaşımı: “O sene bu sene olsun!”

İyi Parti’den yeni yıl paylaşımı: “O sene bu sene olsun!”

İyi Parti, 2022 yılında Türkiye’deki önemli olaylardan derlenerek hazırladığı yeni yıl videosunu Özlediğimiz birliktelik ruhuna, milletçe bu sene kavuşacağız. Az kaldı. O sene bu sene olsun, yeni yılımız kutlu olsun” mesajıyla paylaştı. 

İyi Parti, “Özlediğimiz birliktelik ruhuna, milletçe bu sene kavuşacağız. Zengin, güçlü ve mutlu bir Türkiye’de, Cumhuriyetimizin 2. yüzyılında huzurla yaşayacağız. Az kaldı. O sene bu sene olsun, yeni yılımız kutlu olsun…” notuyla Türkiye’de bir yıl içinde yaşanan önemli olaylardan derlenen yeni yıl videosu paylaştı. 
 
İyi Parti’nin videolu yeni yıl paylaşımında şu ifadelere yer verildi: 

“Biz, en zor şartlara hep birlikte göğüs germesini bilen bir milletiz”

“Biz, bayrağımızı dalgalandıran her başarıda; aynı heyecanı paylaşan, azmin ve inancın önünde hiçbir engelin duramayacağını hatırladıkça aynı gururu yaşayan bir milletiz. En zor şartlara hep birlikte göğüs germesini bilen, en zor zamanların hep birlikte üstesinden gelen bir milletiz. Ne olursa olsun tek çatı altında buluşmayı başarabilen; ortak değerleri, mayası, farklılıkları, zenginliği olan büyük bir milletiz. 

Ve özlediğimiz bu ruha, milletçe bu sene kavuşacağız. Zengin, güçlü ve mutlu bir Türkiye hayalimizin gerçekleştiği, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında huzurla yaşayacağız.

O sene bu sene olsun, yeni yılımız kutlu olsun!” 

 

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir