İngiltere’yi sarsan vahşet: Hamile partnerini öldürdü, kızına tecavüz etti

İngiltere’yi sarsan vahşet: Hamile partnerini öldürdü, kızına tecavüz etti

İngiltere sapık ruhlu bir adamın işlediği cinayetler ve cinsel saldırı ile sarsıldı… Bütün ülke Derby’de yaşayan Damien Bendall’ın yaptığı toplu katliamı konuşuyor.

İngiltere’nin ortasında bulunan Derby’de yaşayan Damien Bendall isimli adam geçen yıl adeta dehşet saçtı. 35 yaşındaki hamile partneri Terri Harris’in 11 yaşındaki kızı Lacey Bennett’e tecavüz eden Bendall daha sonra çatal ağızlı bir çekiç ile Lacey’i Lacey’nin 13 yaşındaki ağabeyi John ve anneleri Terri Harris’i öldürdü.

İngiltere’yi sarsan cinayeti işleyen Bendall suçunu kabul etti. Bendall, hamile partneri Terri Harris ile birlikte 11 yaşındaki Lacey ve 13 yaşındaki John’u (ortadakiler) öldürdü. Bendall ayrıca evdeki yatılı misafir Connie Gent’i (sağda) de katletti.

Katliam sırasında evde yatılı kalmaya gelen çocukların 11 yaşındaki arkadaşı Connie Gent’i de öldüren adamın daha sonra yaptıkları ise “bu kadar da olmaz” dedirtti. İngiliz medyasında yer alan haberlerde Bendall’ın taksiye bindiği ve taksi şoförüne “Ailemle güzel zaman geçirdim” dediği belirtildi.

OYUN KONSOLUNU DA ALMIŞ

Adamın ifadesi ve yaşananlar  yeni ortaya çıkarken taksiye binen adamın öldürdüğü John’un oyun konsolunu da yanına aldığı ve bütün ailenin cesetlerini evde bıraktığı kaydedildi.

Yakalandıktan sonra bugün hakim karşısına çıkan Bendall suçunu itiraf etti. Hakimin bugün Bendall hakkında karar vermesi bekleniyor.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir