“İkinci Yüzyıla Çağrı” toplantısında konuşan CHP’li Öztrak: Zenginleşeceğiz, milletimizi orta gelir tuzağından kurtaracağız

“İkinci Yüzyıla Çağrı” toplantısında konuşan CHP’li Öztrak: Zenginleşeceğiz, milletimizi orta gelir tuzağından kurtaracağız

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Ey dünya seninle rekabet etmeye geliyoruz, 3 Aralık’ı bekle” ifadeleriyle duyurduğu ve partisinin olası iktidarına ilişkin vizyon belgesinin açıklanacağı “İkinci Yüzyıla Çağrı” başlıklı toplantı, İstanbul Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştiriliyor.

TIKLAYIN – CANLI | Kılıçdaroğlu “Türkiye’yi dünyanın merkezi yapacağım” dediği vizyon belgesini açıklıyor

CHP liderinin açıklamalarının ardından ekipte yer alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, açıklama yapıyor:

“CHP olarak, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, ülkemizi dördüncü endüstri devreminin takipçisi ve tüketicisi değil, geliştiricisi ve üreticisi yapmaya kararlıyız. Temiz enerjiyle, temiz üretimle, temiz toplumla, temiz fonlarla, tertemiz bir gelecek inşa edeceğiz. Zenginleşeceğiz, milletimizi orta gelir tuzağından kurtaracağız. Kimseyi geride bırakmayacağız. 

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir