Haber Buketi

İBB’nin AKP’li meclis üyesi ve Kızılay İstanbul İl Başkanı Kadem Ekşi, milletvekilliği aday adaylığı için istifa etti

İBB’nin AKP’li meclis üyesi ve Kızılay İstanbul İl Başkanı Kadem Ekşi, milletvekilliği aday adaylığı için istifa etti

Online İSG Eğitimi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) AKP’li Meclis Üyesi ve Kızılay’ın İstanbul İl Başkanı Kadem Ekşi, milletvekili aday adaylığı için istifa etti. Ekşi “Yeni bir döneme doğru düşünce ve hayallerimiz var. Çok güzel bir çalışmayı hep birlikte yaptık. İyi ki bu çalışmaları yapmışız. İyi ve güzel işleri hep birlikte yaparak devam edeceğiz” dedi.

İBB Meclisi, mart ayı oturumları Saraçhane’deki başkanlık binasında meclis 1. Başkanvekili Zeynel Abidin Okul başkanlığında başladı. Grup başkanvekillerinin konuşması öncesi kürsüye gelen İBB Meclisi’nin AKP’li Meclis üyesi ve Kızılay İstanbul İl Başkanı Kadem Ekşi, 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olabilmek için meclis üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.  

Aynı zamanda İBB Deprem ve Doğal Afet Komisyonu Başkanı olan Kadem Ekşi, “4 yıllık bir çalışma dönemi içerisinde keyifli, canlı bir dönemi yaşadık. Bugün itibariyle meclis üyeliğinden istifa ettik. Yeni bir döneme doğru düşünce ve hayallerimiz var. Çok güzel bir çalışmayı hep birlikte yaptık. İyi ki bu çalışmaları yapmışız. İyi ve güzel işleri hep birlikte yaparak devam edeceğiz. Tüm meclis üyesi arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

İyi Partiİyi Parti

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir