Hüseyin Baş: Bu umut kırıcı noktadan bizleri çıkaracak olan, Atatürk’ün ifadesiyle Türk gençliğidir; şartlar ne kadar ağır olursa olsun Türkiye çözümsüz değildir!

Hüseyin Baş: Bu umut kırıcı noktadan bizleri çıkaracak olan, Atatürk’ün ifadesiyle Türk gençliğidir; şartlar ne kadar ağır olursa olsun Türkiye çözümsüz değildir!

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, yeni yıl mesajında; “Ülke olarak geldiğimiz nokta, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nde tarif ettiği noktadır. Bu umut kırıcı noktadan bizleri çıkaracak olan da yine Atatürk’ün ifadesiyle Türk gençliğidir. Şartlar ne kadar ağır olursa olsun Türkiye çözümsüz değildir” dedi.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, yeni yıl mesajı yayınladı. Baş’ın mesajı şöyle:

“Alım gücü sürekli düşen Türk halkı zamlar altında ezilirken, Türkiye yabancılara adeta ucuzluk cenneti oldu”

“Ekonominin yanı sıra sosyal hayatta, eğitimde, dış politikada büyük sıkıntılar içerisindeyiz”

Ekonominin yanı sıra sosyal hayatta, eğitimde, dış politikada büyük sıkıntılar içerisindeyiz. Örneğin Ankara ‘Bir gece ansızın gelebiliriz’ sloganıyla gündemi meşgul ederken, Yunanistan 2004 yılında işgal ettiği Keçi Adamıza çıkarak bize meydan okumaktadır. Dış politika iç siyaset malzemesi yapıldığında ortaya bu düşündürücü tablo çıkmaktadır.

“Ülke olarak geldiğimiz nokta, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nde tarif ettiği noktadır”

Ülke olarak geldiğimiz nokta, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nde tarif ettiği noktadır. Bu umut kırıcı noktadan bizleri çıkaracak olan da yine Atatürk’ün ifadesiyle Türk gençliğidir. Şartlar ne kadar ağır olursa olsun Türkiye çözümsüz değildir. Çözüm ebedi liderimiz Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli’dir. Bu modelin uygulandığı bir Türkiye’de kaynaklarımız yabancıllara akmayacak, halkımızın istifadesine sunulacaktır. Milli Ekonomi Modeli’nin uygulandığı bir Türkiye’de Türk halkı cebinde parası olan, parasının değeri olan bireyler haline gelecektir.

2023 yılının BTP iktidarıyla çözümlerin geldiği yıl olması temennisiyle tüm halkımızın yeni yılını tebrik ediyorum.”

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir