Haber Buketi

Hollywood’un ünlü filmlerine ev sahipliği yapan ada 100 milyon dolara satışta

Hollywood’un ünlü filmlerine ev sahipliği yapan ada 100 milyon dolara satışta

Online İSG Eğitimi

Halk arasında Bombay-Sapphire Blue olarak adlandırılan ada, yemyeşil orman arazisiyle son derece cazip bir yer. 22 kişinin konforlu bir şekilde ağırlanabildiği ada, şimdi rekor bir fiyatla satışa çıkarak dikkat çekiyor.

İlk olarak 2018’de 85 milyon dolara satışa sunulan ada, 11 yatak odası ve 12 banyo sunan Manor House, Harbour Master, Beach Cottage, Buttonwood ve Sea Grape mülkleri olmak üzere dört konukevine sahip.

hollywoodun unlu filmlerine ev sahipligi yapan ada 100 milyon dolara satista 0

Ana evde olimpik boyutlu bir havuz bulunurken, tesiste ayrıca özel bir spor salonu ve spa da yer alıyor. Ayrıca bir helikopter pisti, deniz uçağı ve süper yatları barındırabilen derin su iskelesi de bulunuyor.

hollywoodun unlu filmlerine ev sahipligi yapan ada 100 milyon dolara satista 1 vC8ugibA

Ada, Bahamalar’daki takımada Exumas’taki 365 adadan biri. Little Pipe Cay’in bir aile tatili veya sağlam bir yatırım olarak mükemmel olduğu belirtiliyor. Little Pipe Cay ayrıca Johnny Depp, Tyler Perry ve David Copperfield’ın evine de komşu bir ada.

hollywoodun unlu filmlerine ev sahipligi yapan ada 100 milyon dolara satista 2 feZBw7I8

100 milyon dolarlık mülkün potansiyel alıcısı ise gösteri dünyasının sansasyonel ismi Kim Kardashian olabilir.

Little Pipe Cay’in 100 milyon dolarlık fiyatıyla Bahamalar’daki bir ada için en pahalı fiyata sahip olduğu bildiriliyor.

hollywoodun unlu filmlerine ev sahipligi yapan ada 100 milyon dolara satista 3

Piyasada, talep fiyatı yarım milyon dolar ile 62 milyon dolar arasında değişen toplam 75 Bahama adası var ve hepsi de kiralanmış durumda, ancak Little Pipe Cay bağımsız bir ada.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir