Hafsanur Sancaktutan’dan Mert Yazıcıoğlu açıklaması: Üzgünüm

Hafsanur Sancaktutan’dan Mert Yazıcıoğlu açıklaması: Üzgünüm

2018’den beri birlikte olan Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ayrıldı. Yazıcıoğlu’nun ayrılık sonrası final yapan ‘Darmaduman’ dizisinin rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile yakınlaştığı ileri sürüldü. Sancaktutan, hakkındaki iddianın ardından sessizliğini bozdu.

Instagram hesabından açıklama yapan oyuncu “Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır, sette de set dışında da görüşmekten mutlu olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese güzellikler diliyorum” ifadelerini kullandı.

“HİÇBİR 3. KİŞİNİN DAHİL BULUNMADIĞINI BİLMENİZİ İSTERİZ”

Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu’nun ilişkisinin bitmesine de Saraçoğlu’nun ‘Yalı Çapkını’ dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir’in yol açtığı öne sürülmüştü.

Saraçoğlu da konuyla ilgili “Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz” demişti.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir