Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm konusu nedir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm konusu nedir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm, 22 Eylül Perşembe akşamı Show TV ekranlarındaydı. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu, senaryosunu Gani Müjde‘nin kaleme aldığı dizi, 10. bölüm ile gündeme geldi. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm konusu, dizinin sevenleri tarafından merak edildi. Peki, Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm konusu nedir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm izle:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölüm konusu

Kanaldan yapılan açıklama şu şekilde:

”Sünnet düğünündeki herkes Sadi’nin zeybek oynayışını konuşurken bir anda ortadan kaybolan Sadi bir çatıda Kırdarların adamıyla yüzleşir. Melek mahkemenin istediği fiziksel test için Celal ve annesiyle hastaneye gider. Muayenede Celal’in yürüdüğü ispat edilecek diye bekleyen Melek doktorun raporuyla neye uğradığını şaşırır.

Mehmet’in geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla pilav satmaya çıkan Can, Arazlarla karşılaşır. İkili arasında yaşanan restleşmeye Sadi Payaslı’nın müdahil olması olayı hiç tahmin edilmeyen bir noktaya taşır. Derya, Songül’ün istediği raporu vermek için okula uğrar. Ama okula geldiği sırada Sadi ve Mert arasındaki konuşmaya kulak misafiri olması Sadi’yi zor durumda bırakır.

Gizem’in annesi Türkan, Rıza ve küçük kızının evinde işe girer. Rıza kızına çok düşkün bir babadır. Türkan bu sırada Gizem’den habersiz onun hayatıyla ilgili kararlar almaya başlar. Üstüne plaka geçirildiğini öğrenen Osman Baba soluğu trafik şubede alır ve ona yardımcı olma görevi Songül’e verilir. Kırdarlar ve Osman Baba’nın birlikte hareket etmeye başladığını öğrenen Sadi ise Songül’ü korumak için Osman Baba’nın karşısına çıkar.”

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 10. BÖLÜM

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.