Geleceğe Dönüş’ün yıldızları yıllar sonra buluştu

Geleceğe Dönüş’ün yıldızları yıllar sonra buluştu

Geleceğe Dönüş serisinin yıldızları Michael J. Fox ve Christopher Lloyd, New York’ta düzenlenen Comic Con etkinliğinde katıldıkları panelde, çekimler sırasında yaşadıklarını anlattı.

Dünyanın en sevilen film serilerinden Geleceğe Dönüş’ün iki yıldızı Michael J. Fox ve Christopher Lloyd, New York’ta düzenlenen Comic Con etkinliğinde bir araya geldi.

Back to The Future Reunion paneline katılan ünlü oyuncular, 3 filmden oluşan seriyle ilgili anılarını anlattı. Christopher Lloyd, ilk filmin çekimleri için Michael J. Fox’la 1985’te tanıştıkları anda aralarında bir kimya oluştuğunu söyledi. Fox da Lloyd için “İnanılmaz eğlenceli biri” dedi. Dostluklarını yıllardır sürdürdüklerini kaydeden ikili, sık sık bir araya geldiklerini belirtti.

Michael J. Fox, 29 yaşındayken yakalandığı Parkinson Hastalığı ile mücadelesine de değinerek yanında olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Fox, kült filmin çekimleri başladıktan birkaç hafta sonra, Marty McFly karakterini canlandıran Eric Stoltz’un performansı beğenilmeyince başrolü üstlenmiş, Geleceğe Dönüş devam filmleriyle dünyanın en çok izlenen bilim kurgu serilerinden biri olmuştu.

Filmin müzikalinin gelecek sene Broadway’de sahnelenmesi bekleniyor.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir