Geena Davis: “Bill Murray ile kötü anılarım var”

Geena Davis: “Bill Murray ile kötü anılarım var”

Oscar ödüllü aktris Geena Davis, 1990 yapımı “Quick Change” filminde usta oyuncu Bill Murray ile yaşadığı kötü deneyimi anlattı.

Bill Murray ile birlikte rol aldığı “Quick Change” filminin setinde tatsız bir olay yaşayan Geena Davis (66), yaşadıklarından ötürü kendini suçlamadığını ama yine de kötü hissettiğini belirtti.

Deadline’ın haberine göre, 1990 yılında, ikilinin ilk tanışma anında Davis istemediğini belirtmesine rağmen Murray (72), The Thumper isimli masaj aletini onun üzerinde kullanmak için ısrar etmiş.

Bu durumdan oldukça rahatsız olan Davis yaşadığı başka bir olayı da, “Çekimler başladıktan sonra Murray, beni karavanıma kadar takip edip ‘sete geç kaldığım’ için azarladı. Oysa ki ben kostüm için bekliyordum. Buna rağmen bana yüzlerce set çalışanının ve seti izlemeye gelen hayranların yanında bağırmaya devam etti” sözleriyle aktardı.

Bill Murray…

“BENİM HATAM DEĞİLDİ”

Yaşadıklarından dolayı oldukça üzgün hisseden ABD’li aktris, “Bu kötüydü… İlk görüşmedeki davranış şekli… Çıkıp gitmeliydim ya da kendimi derinden savunmalıydım, ki iki durumda da bu rolü alamazdım. Seçmeler sırasında nasıl tepki vereceğimi veya ne yapacağımı bilseydim bu davranış biçiminden kaçınabilirdim. Ama biliyorsun, o kadar çatışmacı değildim ki, bunu yapmadım” diyor.

Murray’in davranış biçiminden dolayı kendini suçlayıp suçlamadığı merak edilen Davis, “Bir şeylerden pişmanlık duymanın bir anlamı yok ve yine de pişmanlık duyuyordum. Ve evet, kesinlikle benim hatam değildi” diye ekledi.

1988 yapımı “The Accidental Tourist” filmiyle “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” Oscar ödülünü kazanan Davis, ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun TV dizisi “Cabinet of Curiosities” ile televizyona dönmeye hazırlanıyor.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir