‘Gecenin Ucunda’ dizisinin setine bıçaklı saldırı

‘Gecenin Ucunda’ dizisinin setine bıçaklı saldırı

Kartal’da, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu‘nun başrolü olduğu ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin çekim hazırlıkları esnasında mahalle sakinleri ile set ekibi arasında tartışma çıktı. Kavganın büyümesi ile seti basan gençler, ellerindeki bıçağı ve satırla çekim ekibini kovaladı. Yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. 

Olay, dün öğlen saatlerinde Kartal’da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kartal’da ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin çekim hazırlığında mahallenin gençleriyle set çalışanları arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Olay yerinden uzaklaşan gençler, kurulan seti kısa süre sonra palalar ve bıçaklarıyla basarak set çalışanlarına saldırdı. Mahalle sakinlerinin araya girmesiyle kavga son bulurken, yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. 

Yaşanan kavga nedeniyle çekim iptal edildi.  

“Rambo bıçağı ve palalarla saldırdılar”

Dükkanında çekim yapılacak olan esnaf Erhan Gül, “Dün öğlen civarı burada dizi çekimi vardı. Mahallenin gençleri ile set çalışanları arasında tartışma oldu. Karşılıklı küfürleşmeler oldu. 5 dakika geçince mahalledeki gençler bıçakla pala ile geldiler. Set ekibi de kendini savunmak için saldırdı. Gençler kaçtı. Set ekibi de çekimi iptal ederek buradan ayrıldı. Rambo bıçağı, pala ile gelmişti gençler. Neslihan Atagül gelecekti. Sahnesini oynayacaktı. Biz mahalle olarak bu duruma çok üzüldük. Sevdiğimiz sanatçılar gelecekti. 3 tane gencin yaptığı yüzünden mahalle kötü anılacak. Bu sanatçılar bir daha bu mahalleye gelmez. Biz mahalleli olarak onları çok seviyoruz. Neslihan Hanım ve eşi Kadir Doğulu bir gün gelirlerse çayımızı da içsinler” diye konuştu. (İHA) 

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir