Fenerbahçe’de Jesus çıkmazda! İki isim belli, üçüncü aranıyor

Fenerbahçe’de Jesus çıkmazda! İki isim belli, üçüncü aranıyor

Fenerbahçe’de yurtdışı patentli 17 futbolcu bulunuyor. Jesus belirlediği iki ismin yanına üçüncü oyuncuyu bulup listeyi 14’e düşürmeye çalışıyor.

Fenerbahçe, yabancı oyuncu konusunda çıkmaza girdi. Kadro planlamasında düşünülmeyen Novak ve Lemos, hiçbir takımla anlaşma sağlayamayınca elde kaldı. Yöneticiler iki yabancı için transfer sezonu devam eden ülkelerin takımlarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Eğer başka bir takıma gönderilmezse Novak ve Lemos’un lisansı çıkarılmayacak ve takımdan ayrı çalışmalarını sürdürecek. Bu iki futbolcunun ardından bir ismin daha bileti kesilecek.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, 14 kişilik yabancı oyuncu listesini belirleyip, yönetime sunacak. Üstü çizilen son ismin yeni transferlerden Bruma olması bekleniyor.

SAVUNMANIN KOMUTANI SZALAI!

Jesus, savunma liderliğini Macar stoper Attila Szalai’ye verdi. Avrupa’nın önemli kulüplerinin transfer etmek istediği Macar stoperin transferine izin vermeyen Jesus, Szalai ile de görüşüp, başarılı futbolcunun takımda kalmasını sağladı. Szalai performansıyla hocasının yüzünü kara çıkarmıyor.

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.