Fenerbahçe Beko’ya bir kötü haber de Jekiri’den

Fenerbahçe Beko’ya bir kötü haber de Jekiri’den

Son haftalarda gelen sakatlık haberleriyle sarsılan Fenerbahçe Beko’ya bir kötü haber de pivot Tonye Jekiri’den geldi. Kasık bölgesinden sakatlığı bulunan Tonye Jekiri’nin 22 Aralık Perşembe günü oynanacak Partizan maçının ardından ameliyat olacağını ve 8 hafta sahalardan uzak kalacağını açıklandı.

Sarı-lacivertli kulüp yaptığı açıklamada, “Bir süredir kasık bölgesindeki ağrıları nedeniyle sağlık ekibimiz tarafından planlanan konservatif tedavi ve çalışma programını takip eden Tonye Jekirinin durumu ekibimizce değerlendirilmiştir. Bu süreçte basketbol faaliyetlerini sürdüren Jekirinin, bir süredir devam eden şikayetlerinden tamamen kurtulabilmesi adına, 22 Aralık Perşembe günü oynanacak Partizan maçının ardından ameliyat olmasına karar verilmiştir. Tonye Jekirinin ameliyatının ardından sahalara dönüş süresinin yaklaşık sekiz hafta olması öngörülmektedir” ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe Beko ayrıca sezon başından bu yana sakatlığı dolayısıyla forma giyemeyen Nemanja Bjelica’nın yeni yılın ilk haftasında takım antrenmanlarına başlayacağını belirtti.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir