Eski Bakan Bahattin Şeker, İyi Parti’ye katıldı

Eski Bakan Bahattin Şeker, İyi Parti’ye katıldı

20. Dönem Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve eski MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker ile yaklaşık 250 kişi düzenlenen törenle İyi Parti’ye geçti.

24. Dönem MHP Bilecik milletvekili ve Türkiye-Brezilya Parlamentolararası Dostluk Grubu üyesi Bahattin Şeker, düzenlenen törenle İyi Parti’ye geçti.

Sözcü’nün haberine göre, Bilecik Kent Ormanı’nda İyi Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen törende, partiye yeni katılanlara rozetleri takıldı. Törene, İyi Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Kurumsal İşler Başkanı Cihan Paçacı, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu Genel İdare Kurulu Üyesi Halil Aydoğdu, İyi Parti Bilecik İl Başkanı Hakan Sakarya, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ve çok sayıda partili katıldı.

“Türkiye’nin durumu çok kötü”

İyi Parti rozetini takan Şeker, Genel Başkan Meral Akşener‘in isteğiyle taşın altına elini koyacağını belirterek şunları söyledi:

“Arkadaşlarım beni biraz mahcup etti çünkü ben gönülden daha önce katılmıştım. Biz Meral hanımla yaşıtız. ‘Abla, ben yokum, ameliyat oldum, girmeyeceğim’ dedim. Hep mücadele ettik. Kendisi bana bu seçimin Türkiye için çok kritik bir seçim olduğunu, bu seçimde Türkiye’de tek adamlığın bittiğini, parlamenter sisteme geçtiğini, Türkiye’yi çok zor günler beklediğini ve seçim yaklaştıkça Sayın Cumhurbaşkanının çok acayip şeyler yapacağını da söyledi. Sayın milletvekillerim bunları daha iyi bilir. Bu Kurtuluş Savaşı gibi bir mücadele arkadaşlar. Türkiye’nin durumu çok kötü.”

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir