Eşini bıçakladı, kayınpederini öldürdü

Eşini bıçakladı, kayınpederini öldürdü

Ankara’da Fatih K., boşanma aşamasında eşi Güleser K.’yı bıçakla yaralayıp, kayınpederi Gazi Akkaya’yı kalbinden bıçaklayarak öldürdü.

Saat 20.30 sıralarında Akyurt ilçesi Yıldırım Mahallesi’nde meydana gelen olayda, eşiyle boşanma aşamasında olan Güleser K., kısa süre önce babası Gazi Akkaya’nın evine yerleşti.

Çocuklarını anneden almak isteyen Fatih K., kayınpederi Gazi Akkaya’nın oturduğu eve geldi. Fatih K. ile evdekiler arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Fatih K. eline aldığı bıçakla önce iki çocuğunun annesi Güleser K.’yı bacağından, daha sonra ise kayınpederi Gazi Akkaya’yı da kalbinden bıçakladı. Fatih K., olay yerinden kaçarken kayınpederine ait otomobile de zarar verdi.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde Gazi Akkaya’nın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

Güler K. ise olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Fatih K., saklandığı evde yakalanıp gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

administrator
Nig Akademi kuruluşu olan Haber Buketi, hiç bir siyasi otoritenin etkisi altında kalmadan, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışını hayata geçirmek için tüm gücüyle çalışıyor. Nig Akademi, insan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğu bilinciyle hareket ederek, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve sağlık koşullarının ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.