Duy Beni 7. bölüm konusu nedir? Duy Beni 7. bölüm izleme ekranı

Duy Beni 7. bölüm konusu nedir? Duy Beni 7. bölüm izleme ekranı

Show TV’de yayınlanan başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu gibi isimlerin yer aldığı Duy Beni dizisinin seyircileri, 7 bölüm hakkında detayları araştırdı. Duy Beni 7. bölüm izleme ekranı Star TV internet sitesi üzerinden erişime açıldı. Peki, Duy Beni 7. bölüm konusu nedir? İşte, Duy Beni 7. bölüm full izleme ekranı:

Duy Beni 7. bölüm konusu nedir?

Star TV’de yayınlanan 7. bölüm konusu şu şekilde:

”Kanat’ın başına gelen kaza herkesi derinden sarsmıştır. Haberi alan Ekim, ilk kez Kanat’ı kaybetme korkusu yaşar ve içinde sakladığı duygularla yüzleşir. Ekim, her ne kadar kapılıp gitse de göz ardı edemeyeceği bir gerçek vardır: Leyla! Bu durumun farkında olan Kanat, durumu tamamen değiştirecek bir hamle yapmaya karar verir.

Kanat’ın ölümden dönmesiyle derinden sarsılan biri daha vardır. Suna, ailesini korumak için radikal ve tehlikeli bir karar alır.

Polis kaza olayıyla ilgili çok önemli bir gelişme kaydeder. Melisa ve Ozan, Halil’in kaza günü çektiği videoyu öğrenirler. Videoyu Halil’in elinden alabilmek için bir plan yaparlar. Melisa ve Ozan, Halil’le uğraşırken çok daha büyük bir oyun kuran biri vardır. Fikret, kurduğu oyunla kaza meselesini tamamen kapatacak ve kendi hayatını garantiye alacaktır. Fakat her oyunda bir kazanan bir kaybeden olduğu gibi, bu oyuna da bir kurban gerekmektedir.”

DUY BENİ 7. BÖLÜM İZLE

DUY BENİ 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.