Duran Duran hayranlarına kötü haber

Duran Duran hayranlarına kötü haber

Dünyaca ünlü müzik grubu Duran Duran’ın eski gitaristi Andy Taylor kanser olduğunu açıkladı.

1978 yılında kurulan İngiliz müzik grubu Duran Duran’ın eski gitaristi olan Andy Taylor’un (61) dördünce evre metastatik prostat kanseri ile mücadele ettiği öğrenildi.

People’ın haberine göre, cumartesi akşamı Los Angeles’taki Rock and Roll Hall of Fame müzik töreninde ödül alan ve ünlü müzisyenin sağlık sorunları nedeniyle İspanya’nın İbiza kentinden seyahat edemediğini kaydeden grup arkadaşları, tören sırasında Taylor’un kaleme aldığı bir metnin bölümlerini okudu.

Andy Taylor…

YENİ BİR GİTAR ALMIŞ

Metinde, “Dört yıldan biraz daha uzun bir süre önce bana 4. evre metastatik prostat kanseri teşhisi kondu. Birçok aile bu hastalığın yavaş yavaş ilerlemesini yaşadı ve elbette farklı değiliz; bu yüzden bir aile babası perspektifinden konuşuyorum ama gruba, bir grubun sahip olabileceği en büyük hayranlara ve bu olağanüstü övgüye karşı derin bir alçakgönüllülükle beraber…”

“Gerçekten üzgünüm ve gelemediğim için büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Hiç şüpheniz olmasın, her şey için heyecanlıyım, hatta yeni bir gitar bile aldım! Bu dört kardeşle çok gurur duyuyorum; dayanıklılıklarına hayran kaldım ve bu ödülü aldığım için çok mutluyum. Sık sık o günün geleceğinden şüpheliydim. Bu günü görebildiğim için çok mutluyum” ifadeleri yer aldı.

Rock and Roll Hall of Fame töreninin ardından, Taylor’un konuşması Duran Duran’ın resmi web sitesine yüklendi.

 

 

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir