Daniel Craig eski rol arkadaşı Kraliçe’ye saygılarını sundu

Daniel Craig eski rol arkadaşı Kraliçe’ye saygılarını sundu

2012’de Londra Olimpiyatları’nın tanıtımı için Kraliçe ile bir araya gelen bir dönemin James Bond’u Daniel Craig, eski rol arkadaşını andı.

Kraliçe 2. Elizabeth’in hayatını kaybetmesi sinema dünyasından isimleri de duygulandırdı. James Bond yıldızı Daniel Craig, 2012’de Olimpiyatların tanıtımı için Kraliçe ile bir araya gelmesini “inanılmaz bir şey” olarak niteledi.

Yönetmen Danny Boyle, Olimpiyat Oyunları açılış töreninde Kraliçe’ye küçük bir rol verdiğinde dünya Majesteleri’nin daha eğlenceli bir yanını daha görmüş oldu.

Craig, Toronto Uluslararası Film Festivali’nde BBC’ye Kraliçe ile rol aldığı sahneyi değerlendirirken şunları söyledi: “Ne inanılmaz bir şey. Onun gibilerini bir daha görmeyeceğiz. Onun saltanatı sırasında hayatta olmak başka bir şey.”

2012’deki skeç hakkında konuşurken Craig, “Komik olmaması gerekiyordu. Ciddi olması gerekiyordu. Ama eğlenceliydi, inanılmaz bir oyundu. Kısa bir süremiz vardı ve izin günüm olduğu için biraz huysuzdum ve aniden sarayda, Kraliçe ile özel odasındayım. Ve biraz doğaçlama yaptık” dedi.

Craig, Kraliçe ile olan etkileşimini hatırladıktan sonra, “Ben, pek çok kişi gibi, bugün bu habere derinden üzüldüm. Eşsiz bir miras bırakıyor ve çok özlenecek” dedi.

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.