Ceyhun Fersoy’dan duygulandıran paylaşım

Ceyhun Fersoy’dan duygulandıran paylaşım

3 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan Ceyhun Fersoy’dan duygusal paylaşım! Herkesi hüzünlendirdi

Oyuncuların Amasya’da geçirdiği kazada yaralanan ünlü oyuncu Ceyhun Fersoy’un sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Amasya’da gerçekleşen feci kazada Sergen Deveci, Melis İşiten ve Ceyhun Fersoy’un da bulunduğu minibüs kaza yapmış ve Tolga Güleryüz, Burak Topçu ile Özgür Karataş kaza yerinde hayatını kaybetmişti.

Minibüste yaralılar arasında bulunan oyuncu Sergen Deveci, uçak ambulansla getirildiği İstanbul’da ameliyat edilmişti.

Deveci’nin tedavisi sürerken aynı kazada yaralanan Ceyhun Fersoy ise hastaneden taburcu olmuştu.

Ünlü oyuncu yaşadığı kazanın ardından sosyal medya hesabından duygu yüklü paylaşım yaptı.

Kazada ekip arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Ceyhun Fersoy, evinde çekilen bir fotoğrafı duygusal notla paylaştı.

Fersoy, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum…Sanki filmin içinde bir sahneyi oynamış gibiydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, çünkü 3 değerli arkadaşımız bunu istemezdi…

Çok değerli yol arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Şimdi ayağa kalkma zamanı…Güçlenip daha iyi olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum…

Arayan, mesaj atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız. 3 değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…”

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir