Cadiz Barcelona maçında korku dolu anlar! Mücadele yarıda kaldı…

Cadiz Barcelona maçında korku dolu anlar! Mücadele yarıda kaldı…

La Liga’nın 5. hafta mücadelesinde oynanan Cadiz – Barcelona karşılaşmasında bir taraftarın tribünde rahatsızlanması sebebiyle maç yarıda kaldı.

İspanya Ligi’nde Barcelona’nın deplasmanda Cadiz ile karşı karşıya geldiği maçta üzücü bir olay meydana geldi. Barcelona’nın 2-0’lık üstünlüğü ile devam eden mücadelenin 82. dakikasında kale arkası tribününde bir taraftarın kalp krizi geçirdiği öğrenildi.

Durumun anlaşılması üzerine sağlık ekipleri hemen taraftarın olduğu bölüme doğru yönlendirilirken hakem de mücadeleyi durdurdu. Hem Barcelona hem de Cadiz’li oyuncular taraftarın sağlık durumu için endişeli bir bekleyişe geçti.

LEDESMA’NIN ÇABASI KAMERALARA TAKILDI

Oldukça üzgün olduğu görülen bazı oyuncular fenalaşan taraftardan gelecek iyi haber için dua etmeye başladı. Maçın durmasına sebebiyet veren olayda hem tribündeki diğer seyirciler hem de futbolcular adeta seferber oldu.

Kalp krizi geçiren taraftara müdahale yapılması için Cádiz kalecisi Jeremias Ledesma’ın, sağlık ekibini koşarak defibrilatör (şok cihazı) götürdüğü anlar kameralara yansıdı.

Tüm stat sessizlik içinde iyi haber için bekleyişe geçerken rahatsızlanan taraftarın olduüu kale arkası tribününe bir sedye gönderildi. Yeni bir haber gelene kadar oyuncuların soyunma odalarına gitmeleri istendi.

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.