Bodrum’a tatile gelen iş insanı boğularak yaşamını yitirdi

Bodrum’a tatile gelen iş insanı boğularak yaşamını yitirdi

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Ortakent Mahallesi’ndeki yazlığına ailesi ile birlikte tatile gelen iş insanı 77 yaşındaki Mustafa Güngör’ün denize girip sahilden biraz açıldıktan bir süre sonra su yüzeyinde hareketsiz kaldığını gören vatandaşlar hemen denize atlayıp sudan çıkardı.

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine göre vatandaşların yardımı ile sahile çıkarılan Güngör’e ilk yardımı çağrılan ambulanstaki acil yardım sağlık ekibi yaptı.

Kalp krizi geçirmesi nedeniyle fenalaştığı belirtilen Güngör ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Güngör’ün yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdiği belirlendi.

Güngör’ün cenazesi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi, cenazesinin memleketi Ankara’ya gönderileceği öğrenildi.

Mustafa Güngör’ün Sabah gazetesi ekonomi müdürü Dilek Güngör’ün babası olduğu öğrenildi.

administrator
Nig Akademi kuruluşu olan Haber Buketi, hiç bir siyasi otoritenin etkisi altında kalmadan, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışını hayata geçirmek için tüm gücüyle çalışıyor. Nig Akademi, insan emeğinin tüm değerlerin üzerinde olduğu bilinciyle hareket ederek, çalışan, çalışma koşulları, çevre ve sağlık koşullarının ürün ve hizmet standartlarıyla bir bütün olduğuna inanır

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.