Beşiktaş’ta zorunlu ayrılık

Beşiktaş’ta zorunlu ayrılık

Beşiktaş ile Arthur Masuaku arasında yaşananlar netleşiyor. Edinilen bilgilere göre Şenol Güneş’in Masuaku’ya alternatif aramasının nedeni tamamen ‘Duygusal’…

Sezon başında Beşiktaş ile West Ham arasındaki Masuaku anlaşmasında, ‘25 maç ilk 11’de oynarsa 2.2 milyon Euro’luk zorunlu satın alma bedeli devreye girer’ maddesi bulunduğu öğrenildi. Yani Nijeryalı sol bek, 13 maç daha oynarsa Beşiktaş’ın West Ham’a 29 yaşındaki futbolcu için 2.2 milyon Euro ödemesi gerekecek.

Teknik heyetin, bu maliyeti yüksek bulduğu ve yerli isimlere yöneldiği belirtiliyor. İlk formül, Şenol Güneş’in eski öğrencisi, Fatih Karagümrük’ün 6 asistli ismi Caner Erkin… Rıdvan Yılmaz da gündemde…

ONUR BULUT PAZARLIĞI

Öte yanda Beşiktaş ile ekonomik sorunlar yaşayan Kayserispor arasında Onur Bulut pazarlığı sürüyor. A Milli kadroya alınan 28 yaşındaki sağ bek, siyah-beyazlılara transferine izin verilmesini istiyor.

Yönetimler arasında da anlaşmanın yakın olduğu öğrenildi. Onur’un, sezon sonu ödenmesi kaydıyla Beşiktaş’a transfer olması bekleniyor.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir