Bakan Kurum’dan daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenlere: İndirim kampanyamız hazır, Erdoğan yarın duyuracak

Bakan Kurum’dan daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenlere: İndirim kampanyamız hazır,  Erdoğan yarın duyuracak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için bir müjdesi olduğunu söyledi.

“Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır” diyen Bakan Kurum, kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın açıklayacağını duyurdu.

Bakan Kurum, “Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ’mizin tecrübesiyle; milletimize uygun fiyatlı güvenli konutlar sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İlk Evim İlk İş Yerim projemiz de bu hedefle yola çıkmış; yerli ve milli imkânlarla yapılan bir millet kampanyası! Kampanyamızda maliyet üzerinden yaptığımız % 40 indirimle vatandaşımıza en uygun şartları oluşturmaya çalıştık. Ödeme sırasında da kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir müjdemiz var. Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız @RTErdogan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.