Babacan, “Çok şeyler anlatırım ama sonra ‘vatan haini’ olurum, anlatamıyorum” diyen vatandaşı paylaştı: Sansür yasası tam da budur

Babacan, “Çok şeyler anlatırım ama sonra ‘vatan haini’ olurum, anlatamıyorum” diyen vatandaşı paylaştı: Sansür yasası tam da budur

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sansür yasasıyla ilgili yaptığı paylaşımda, “Çok şeyler anlatırım ama sonra ‘vatan haini’ olurum, anlatamıyorum” diyen vatandaşın görüntüsünü yayınlayarak, “Sansür yasası tam da budur” dedi.

DEVA lideri Babacan, sansür yasası tepkiler sürerken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir vatandaş ile konuşmasının görüntülerini yayınladı. Babacan’a dert yandığı görülen vatandaş, “Çok şeyler anlatırım ama sonra ‘vatan haini’ olurum, anlatamıyorum” dedi. 

Babacan ile konuşan vatandaş, “Çok şeyler anlatırım ama sonra ‘vatan haini’ olurum, anlatamıyorum. Önceden maaşlarımıza zam gelirdi sevinirdik, daha da sevinmiyorum. Başkan olduğunuzda Ankara’ya geleceğim. Gelmenize seviniyorum, bir de üzülüyorum. O kadar pisliği nasıl temizleyeceksiniz?” derken, Babacan’ın yanıtı şu oldu: “Gönülden gönüle bir iletişim oluyor. Ben anlıyorum. Devlet yönetiminde en tepedekilere düzgün insan koyduğu zaman onlara diyeceksiniz ki altındaki yanlış adamları temizle. Bu bir aylık iş, sadece bir ay sürer.”

Babacan, vatandaşla aralarında geçen konuşmayı, “”Sansür yasası tam da budur” ifadeleriyle özetledi.

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir