Haber Buketi

Aşk acısını atlatmak isteyen Miley Cyrus özel bir terapi görüyor

Aşk acısını atlatmak isteyen Miley Cyrus özel bir terapi görüyor

Online İSG Eğitimi

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı ve oyuncu Miley Cryus (30), bir dargın bir barışık 10 yıldır birlikte olduğu Avustralyalı aktör Liam Hemsworth’tan (33) 2020’de boşandıktan sonra şimdilerde müzisyen Maxx Morando (24) yeni bir aşka yelken açtı.

British Vogue dergisine kapak olan Cyrus, yaşadıklarından pişman olmadığını söylese de, yine de yıpratıcı bir süreçten geçtiğini kabul ediyor. Özel hayatıyla ilgili konuşan yıldız isim, iyileşmek için son 1 yıldır “harika” şifacılarla çalıştığını belirtti.

ask acisini atlatmak isteyen miley cyrus ozel bir terapi goruyor 0 qCa4mDpY

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth çifti, 2018-2020 yılları arasında evli kaldı…

Acı dolu anılarla ilgili fiziksel izleri sildirmek için bir senedir EMDR terapisi (göz hareketleriyle duyarsızlaştırma) gördüğünü belirten Cryus, çok faydasını gördüğünü ekledi.

Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme’nin kısaltması olan EMDR terapisinin, insanların travmatik deneyimlerle yüzleşmelerine yardımcı olduğu söyleniyor.

Yeni bir yaşam tarzına da başladığını söyleyen Cyrus, artık içki içmediğini ve fitness takıntısının bir parçası olarak sadece “eşcinsel erkeklerle” takıldığını da ekledi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir