Armağan Çağlayan’dan AKP’li Talip Oğuz’a yanıt: Islah olun umarım!

Armağan Çağlayan’dan AKP’li Talip Oğuz’a yanıt: Islah olun umarım!

Sunucu ve Youtube yayıncısı Armağan Çağlayan, geçen günlerde akciğer kanserine yakalandığını açıklamıştı. Çağlayan, Twitter üzerinden kendisini hedef alan AKP’li Talip Oğuz‘a yanıt verdi.

Sunucu ve Youtube yayıncısı Armağan Çağlayan, 21 Kasım tarihinde Instagram hesabından yaptığı açıklamada akciğer kanserine yakalandığını duyurmuştu. Çağlayan, hastalığını açıklamasının ardından AKP UİD Uluslararası Demokratlar Birliği Belçika Başkan Yardımcısı Disiplin Birim Başkanı Talip Oğuz tarafından hedef alındı.

Oğuz, Çağlayan’a yönelik, “Komedyen, mizahçı, dalgacı, Kemalist, algıcı, yalancı Armağan Çağlayan hastalanmış. Allah’tan geldik ve yine Allah’a döneceğiz” ifadelerini kullandı. Oğuz, gelen tepkiler üzerine Çağlayan’ın enflasyon, LGBTİ+ hakları gibi konularda attığı mesajları alıntılayarak bir kez daha hedef aldı; “Beni tanıyan iyi bilir. Hiçbir şekilde hastalığı konusunda, dalga mahiyetinde düşüncem olmaz, olamaz. Rabbim derdi vermiş, şifasını da verir inşallah ama yapımcıysan sanatçıysan o ayrı. Siyasetçi de değilsin, işini yap ama Twitter’da siyaset algısı yapacaksan kusura bakma” ifadelerini kullandı.

Çağlayan da sosyal medya hesabından, “Ben döneceğim ama sizin gibi insanların döneceğini çok sanıyorum! Islah olun umarım! Yanda olmayın! Olamayın!” diye yazdı.

Çağlayan, 21 Kasım tarihinde Instagram hesabından yaptığı açıklamada akciğer kanserine yakalandığını açıklamıştı. Çağlayan mesajında şunları kaydetmişti:

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir