Aracını durduran polislere kendini ihbar etti: Arabada ne çıkarsa her şey benim

Aracını durduran polislere kendini ihbar etti: Arabada ne çıkarsa her şey benim

Aksaray’da polisin yaptığı uygulamada durdurulan araç sürücüsü, kendini ihbar ederek sakladığı uyuşturucuların yerini gösterip “Arabada ne çıkarsa her şey benim” dedi. Sürücü gözaltına alındı.

Olay, Hasas Mahallesi Hasas Caddesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bekçiler durumundan şüphelendikleri otomobili durdurdu. Ehliyet ve ruhsat kontrolünden geçirilen sürücü Mesut Ç. (30) ve araçta bulunan 3 arkadaşı aracın aranması için indirildi. Araçtan inen sürücü, aracı arayan bekçinin yanına gelerek, “İşte şurada var. Kapıyı aç, şurada sigaranın içinde az bir şey malım da var. Arabada ne çıkarsa her şey benim vallahi” dedi.

Sürücünün gösterdiği yerde arama yapan bekçi ve polis ekipleri 10 gram bonzai, sigara paketine gizlenmiş içime hazır 2 fişek bonzai maddesi ele geçirdi. Kendini ihbar eden sürücü üst araması yapılarak gözaltına alındı. Sürücünün yapılan Genel Bilgi Taramasında (GBT) daha önceden de uyuşturucu madde kullanmaktan birçok kaydının bulunduğu tespit edildi. Gözaltına alınan sürücü sorgulanmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürülürken olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.