ABD, ünlü yargıcın oğlunun adı geçtiği seks skandalıyla çalkalanıyor

ABD, ünlü yargıcın oğlunun adı geçtiği seks skandalıyla çalkalanıyor

ABD’de oldukça tanınan bir isim olan New York Kuzey Bölgesi Bölge Yargıcı Thomas McAvoy’un oğlu Daniel McAvoy, Manhattan’daki dairesinde kadınlarla seks yaptığı görüntüleri kaydetmekle suçlanıyor.

ABD, New York’ta tanınmış bir federal yargıcının oğlunun karıştığı skandalla çalkalanıyor. Federal mahkemede görevli bir yargıcın oğlu olan 49 yaşındaki Daniel McAvoy’un, dört yıl boyunca, Manhattan’daki dairesine getirdiği kadınlarla birlikte olurken görüntülerini kaydettiği iddia edildi.

ABD New York Kuzey Bölgesi Bölge Yargıcı Thomas McAvoy’un oğlunun 100’den fazla seks kasetine sahip olduğu öne sürülürken, hakkında dava açıldı. Soruşturma kapsamında kasetlere el konulduğu bildirildi. McAvoy’un seks kasetlerini gruplara ayırdığı ve üzerlerine açıklamaları yazdığı da iddia edildi.

Polisin ayrıca McAvoy’un Yukarı Doğu Yakası’ndaki evinde birden fazla sabit disk ve video kamera bulduğu öne sürüldü.

‘DÖRT YILA KADAR HAPİS CEZASI ALABİLİR’

Daniel McAvoy’un avukatı Isabell Kirshner ve babası ABD New York Kuzey Bölgesi Bölge Yargıcı Thomas McAvoy konuyla ilgili yorum taleplerini reddetti.

McAvoy, Manhattan büyük jürisi tarafından, cinsel uyarılma veya cinsel tatmin sağlamak amacıyla gizlice video çekmek ve yasadışı gözetimle suçlanıyor.

Ünlü yargıcın oğlu bu iddiaları reddederken gözetim altında serbest bırakıldığı ancak yurtdışına çıkış yasağının olduğu bildirildi. Eğer McAvoy suçlu bulunursa , dört yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

Manhattan Bölge Savcısı Alvin Bragg’ın ofisinin sözcüsü Emily Tuttle, McAvoy’a yönelik soruşturmanın devam ettiğini söyledi ve 1 Aralık’ta yeniden mahkemeye çıkacağını duyurdu.

Buraya Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.